• Прокладки Discreet Spring Breeze trio щоденні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 105985 Закінчився
43,95 грн
  • 60 шт
Стать:
Прокладки:
Прокладки щоденні подарують вам весняну свіжість і комфорт на 100%. Призначення: для жиночой гігіени. Використання: витягніть прокладку з упаковки, зніміть з неї зворотню паперову стрічку та притисніть до білизни. Застереження: лише для зовнішнього одноразового використання. Hегайно припинити використання, якщо почалось подразнення шкіри. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 червня, 2017
Сколько пробовала различных ежедневок, эти самые лучшие. Не вызывают раздражения, приятно пахнут, хорошо фиксируются на трусиках, не оставляют после себя липкого слоя на белье.
29 травня, 2017
Дуже класні, приємні на дотик і на запах, міцно тримаються.
23 квітня, 2017
Дуже подобаються, мають приємний аромат та зручні і міцно тримаються на білизні.
3 квітня, 2017
приємні на дотик і запах.всім задоволена .рекомендую спробувати
30 березня, 2017
Отлично впитывают, целлюлоза сверху приятна, нет раздражения + запах помогает ощущать свежесть! Рекомендую.