• Прокладки гігієнічні Bella Panty Soft щоденнi

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 133194 Закінчився
13,95 грн
  • 20 шт
Стать:
Прокладки:
Щоденні прокладки традиційної товщини, анатомічної форми, подарують Вам відчуття свіжості протягом всього дня. Верхній шар прокладки покритий тонким і м'яким нетканим матеріалом. Винятковий комфорт забезпечує використання повітропроникного захисного ламінату - шкіра дихає! Призначення: для гігіенічних цілей. Використання: дістати щоденну прокладку із загальної упаковки, розмістити на внутрішній частині трусів, попередньо знявши захистне покриття із її клейкої сторони. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Склад: нетканий матеріал, повітропроникний зовнішній шар з липкою смужкою. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 вересня, 2017
Прокладки хороші, але хотілось б, щоб були тонші.
28 липня, 2017
Нормальные ежедневки, гипоалергенные, хорошие по толщине
19 липня, 2017
Нормальні щоденні прокладки, не ароматизовані, підійдуть. Єдине що наклеяка не дуже, але за таку ціну
16 липня, 2017
Удобные, не вызывают раздражение.
1 липня, 2017
НЕ ПОНРАВИЛИСЬ,наклейка скатывается. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.