• Прокладки Kotex Ultra Dry Super Plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 229857 Закінчився
42,45 грн
  • 16 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Прокладки Kotex Ultra Dry Super Plus із покриттям «сіточка» забезпечать максимальний захист і комфорт під час критичних днів. Завдяки інноваційній поверхні 2-в-1 з посиленим центром захисту Fast Absorb (блакитна зона в центрі прокладки) волога миттєво вбирається, і поверхня залишається практично сухою. М'які, наче бавовна, краї та крильця тепер ще краще кріпляться до білизни. Kotex Ultra Dry Super Plus поглинають більше вологи, надаючи тобі почуття впевненості та захисту на цілий день. Kotex Ultra Dry Super Plus зберігаються в акуратній і зручній упаковці на мотузочках. Тепер прокладки не загубляться в сумочці й знаходитимуться у закритому, чистому просторі. Склад: polymer baffle 34, 4%, fluff 29, 0%, paper with a release coating 10, 5%, hotmelt adhesive 8, 9%, polypropylene 8, 8%, sap 8, 3%, wax ink 0, 1%. Країна-виробник: Корея/Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 вересня, 2017
Хорошие прокладки, мягкие, не раздражают кожу.
14 вересня, 2017
Зручні, якісні, надійні, не викликають алергії, купляю по акційній ціні декілька упаковок.)
13 вересня, 2017
Хорошие прокладки. Удобные и качественные.
11 вересня, 2017
Якісні та приємні прокладки
7 вересня, 2017
Качественные и надежные прокладки, мягкие и комфортные.