• Прокладки Kotex Ультра Найт сіточка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 229843 Закінчився
15,96 грн  22,80 грн
  • 7 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Прокладки Kotex Нічні "3 в 1" створені для надійного захисту вночі, комфорту та зручності. Прокладка поглинає вологу за секунди, унікальна м'яка поверхня "сіточка" створена для максимального комфорту, сухості та чистоти Вашої шкіри. М'які крильця надійно кріпляться до білизни і сприяють комфортному носінню. Спеціальна нічна форма для сну: прокладки ззаду довше на 8,5см (у порівнянні з прокладками для критичних днів Kotex Нормал). Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Країна-виробник: Південна Корея/Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 серпня, 2017
Якісні і не дорогі
15 серпня, 2017
Прокладки Kotex Ультра Найт сіточка- нормальные, надежные, удобные, соответствие цена-качество...))))))))))
27 березня, 2017
Уже много лет покупаю только эти прокладки, им нет равных, мягкий верхний слой, защита отличная!
14 березня, 2017
мої улюблені!!
12 березня, 2017
Мои любимые ночные прокладки