• Прокладки Kotex Ультра Супер сіточка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 229906 Закінчився
22,75 грн
  • 8 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Прокладки Kotex Ультра Супер сіточка створені для надійного захисту, комфорту та зручності під час критичних днів. Прокладка поглинає вологу за секунди, унікальна м'яка поверхня "сіточка" створена для максимального комфорту, сухості та чистоти Вашої шкіри. М'які крильця надійно кріпляться до білизни і сприяють комфортному носінню. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Країна-виробник: Південна Корея/Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 серпня, 2017
Мені подобаються щоденні прокладки цієї торгової марки, але ці прокладки мене розчарували. Не надійні вони. Виробнику потрібно звернути на це увагу.
12 квітня, 2017
Не надёжные. С обильными выделениями они не справляются.
6 березня, 2017
Прокладки обеспечивают надёжную защиту от протеканий, мягкие и комфортные.
6 березня, 2017
Просто ідеальні! Легкі, надають відчуття свіжості. Не викликають подразнень.
6 березня, 2017
Качество на высоте. Удобные, не протекают, хорошо крепятся, не вызывают аллергию.