• Прокладки Libresse Classic Soft Normal Duo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 917852 Закінчився
25,90 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
22,01 грн     25,90 грн
  • 20 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Прокладки Classic Ultra Clip з м'якою поверхнею для ніжної шкіри надійно захищають вас у ці дні. Невеликі поглиблення по краях перешкоджають протіканню, направляючи рідину до центру, вглиб поглинаючого шару. Зручно та надійно кріпиться до білизни за допомогою клейкого шару. Склад: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, поліетиленова плівка, термоклей, силіконовий папір. Країна-виробник: Словаччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 вересня, 2017
Мне очень нравится мягкая поверхность этих прокладок, которая не создает эффект сауны. А цена не может не радовать.
28 серпня, 2017
Надежные, удобные, хорошо впитывают и стоимость не высокая. Мне нравятся.
3 серпня, 2017
Мені якість не сподабалась. Начебто і м'які, але з часом всереді комкаються, товстуваті. А от сестрі підходять. Кожному своє.
2 червня, 2017
Мне нравятся. Хорошо впитуют, не комкаються, не парят так, как Олвейс. Цена очень привлекательна, пользуешься и знаешь, что не дорого. Как раз для таких дней.
17 квітня, 2017
Отличное качество за доступную цену, пользуюсь уже длительное время.