• Прокладки Libresse Classic Ultra Dry Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 989210 Закінчився
15,00 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
12,75 грн     15,00 грн
  • 9 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Прокладки для критичних днівLibresse Ultra мають м'яку, немов бавовна поверхню, що не викликає подразнень на шкірі та залишається максимально сухою. Передня частина прокладки повторює форму тіла та надійно утримує прокладку на місці, що надає можливість захищати тебе навіть у ночі. Задня частина має унікальну анатомічну форму, яка забезпечує ідеальне прилягання до тіла навіть при русі. Нова технологія Dry Fast, що дозволяють прокладкам миттєво поглинати. Також Libresse Ultra мають унікальну технологію утилізації Roll. Press. Go, завдяки чому можна непомітно позбутися від прокладки будь-де. Склад: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, поліетиленова плівка, термоклей, силіконовий папір. Країна-виробник: Словаччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 травня, 2017
Хорошего в этих прокладках только цена. Качество не понравилось.
12 березня, 2017
Длинные, но на ночь мне не подходят. Впитывают не слишком быстро. Раздражение не вызывает.
8 березня, 2017
удобные в использовании. Хорошо впитывают. Но чаще беру софт чем драй у них поверхность мягче.
4 березня, 2017
Великий розмір, якраз на ніч ідеально підходять. Більш-менш поглинають вологу. Дуже малі крильця, просто крихітні.
4 березня, 2017
Якість непогана, звісно є набагато кращі, але ціна дуже приваблива. Чергую їх із іншими прокладками. Чудовий економ-варіант.