• Прокладки Libresse Natural Care Ulrta Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 240448 Закінчився
19,75 грн
  • 10 шт
Libresse Natural Care містить антибактеріальні і протигрибкові компоненти алое вера, які не тільки нейтралізують запах, але і володіють пом'якшувальним та протизапальним ефектом. Вони також зменшують подразнення, ідеально підходять для чутливої ​​шкіри. Внутрішній шар перетворює рідину на гель і утримує її всередині, забезпечуючи захист і сухість. Спеціальні поглиблення направляють рідину до центру, тим самим запобігаючи протіканню по краях. У прокладках Libresse є шар з супер-всмоктуючого матеріалу під назвою Efficapt. Зроблений з пресованої целюлози, тобто з натурального і відновлюваного деревного матеріалу, Efficapt розподіляє вологу по всій поверхні, що не дозволяє рідини накопичуватися в одному місці. Це дозволяє прокладкам Libresse використовувати кожну частинку волокна і дарувати тобі сухість і свіжість.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 серпня, 2017
М’які прокладкі, мають приємний аромат і гарно поглинають вологу.
10 червня, 2017
Зручні мякі прокладни, приемно пахнуть, надійні
8 червня, 2017
М’які прокладкі, мають приємний аромат і гарно поглинають вологу.
8 червня, 2017
прокладки хорошего качества,с задачей справляются
8 червня, 2017
ніжний надійний захист