• Прокладки щоденні Carefree Aloe Повітропроникні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 152115 Закінчився
51,45 грн
  • 32 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Прокладки містять натуральний екстракт алое, мають легкий аромат. Завдяки повітропроникній поверхні дозволяють шкірі дихати. Майже не відчуваються під час використання, м’які як бавовна, швидко поглинають вологу.
Застосування: розмістити прокладку на білизні, попередньо знявши захисне покриття з її клейкої сторони. Одягаючи білизну стрінг/танга закріпіть тиснені кінці прокладки по формі білизни. На звичайній білизні використовуйте прокладку не загинаючи кінці.
Склад: м’яке покриття з екстрактом алое, розподільний шар, поглинальний шар, повітропроникний бар’єр, папір, клейка речовина, запашник.
Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 вересня, 2017
Хорошие! надежно приклеиваются, приятный запах
16 серпня, 2017
Периодически пользуюсь ими
21 липня, 2017
Тонкие, прочные, формы не меняют, хорошо держатся, не вызывают неприятных ощущений.
15 липня, 2017
Любимые ежедневные прокладки! Нежный аромат и никакого раздражения.
6 липня, 2017
легкі, дихаючі, приємно пахнуть