• Прокладки щоденні Kotex Normal Deo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 796472 Закінчився
49,85 грн
  • 60 шт
Kotex — відмінний захист в індивідуально неповторному стилі!
Kotex Normal Deo чудово вбирають незначні виділення і зручно кріпляться на білизну. Індивідуальна упаковка-гаманець дозволяє брати щоденки з собою та відчувати свіжість і гарний настрій цілий день! До того ж, хороший настрій завжди підтримають яскраві візерунки.
Підкресли свою жіночність та індивідуальність навіть у дрібничках, використовуючи щоденки Kotex Normal Deo.
Застереження: завжди ретельно мийте руки перед застосуванням. Тільки для зовнішнього застосування.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 вересня, 2017
Коростуть цими щоденники прокладками дуже давно і дуже ними задоволена. Добре вибирають навіть великі виділення. М'які та не викликають дискомфорту.
8 серпня, 2017
Найкращі з усіх щоденних прокладок. Рекомендую однозначно!
2 травня, 2017
Коростуть цими щоденники прокладками дуже давно і дуже ними задоволена. Добре вибирають навіть великі виділення. М'які та не викликають дискомфорту.
21 березня, 2017
Купила на пробу и не жалею. Комфортные, каждая прокладка в индивидуальной упаковке. Приятный аромат.
18 березня, 2017
Отличные ежедневные прокладки, очень легкий ненавязчивый запах, каждая в индивидуальной упаковочке. Из всех ежедневных прокладок, которые перепробовала Котех лучшие!