• Прокладки ультра тонкі Always Ultra Night

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 106307 Закінчився
22,50 грн
  • 7 шт
Ультратонкі прокладки Always Ultra Night забезпечують до 100% захисту від протікань уночі.
Ультратонкі прокладки Always Ultra Night з верхнім шаром-сіточкою, для сильних виділень (6 крапель) ідеально підходять для надійного захисту протягом усієї ночі. Завдяки унікальній хвилястою 3D-текстурі верхній шар Always Ultra Night менше стикається з тілом і майже не прилипає, при цьому краще вбирає, забезпечуючи надійний захист від протікань. Ультратонкі прокладки Always Ultra Night дарують надійний захист в будь-який, навіть самий інтенсивний день місячних. Мають гарний жіночний дизайн у вигляді блакитних захисних зон.
Дерматологически протестовано.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 серпня, 2017
Многолетний фаворит для сна и не только.
25 липня, 2017
Отличное качество. Использую их не только ночью,но и в первые дни.
27 квітня, 2017
Очень довольно,особенно размером , покупаю их постоянно . Я ими пользуюсь в эти дни 24 часа в сутки. Я уверен и спокойно когда в критические дни они на мне.
12 квітня, 2017
Теперь за матрас я не волнуюсь. Они единственные из ночных, что мне подошли.
28 березня, 2017
Великі, не перетікає під час застосування і доступна ціна.