• Прокладки WATSONS ULTRA SOFT DRY

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1025911 Закінчився
49,50 грн
Купити
  • 24 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Призначені для забезпечення дбайливого захисту та комфорту в період особливих днів. Гігієнічні прокладки мають по краях захисний бар'єр, який надійно утримує вологу всередині та захищає від протікання. Тоненька прокладка з бавовняним верхнім шаром забезпечує екстра комфорт. З дихаючою поверхнею. Спосіб застосування: витягніть прокладку з індивідуальної упаковки, зніміть з неї зворотню паперову стрічку та притисніть до білизни, після чого зніміть паперові стрічки з крилець та обгорніть ними край білизни. Склад: нетканий матеріал, целюлоза, САП, плівка з поліетилену, клей. Застереження: негайно припинити використання, якщо почалось подразнення шкіри. Тільки для одноразового використання. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 травня, 2017
понравилось и качество, и цена, не парят, хорошо впитывают влагу, ничем не хуже более дорогих разрекламированных брендов. рекомендую! нет никаких замечаний или неудобств.
2 березня, 2017
Качество на троечку, если честно, не люблю такую поверхность хлипкую. Надежности никакой, при носке скручиваются, впитываемость тоже желает лучшего .
24 лютого, 2017
Купила на 1 раз, матеріал не приємний, натерають, поглинають також так собі.
18 лютого, 2017
После того как я попробовала эти прокладки, не согласна ни на какие другие! Не протекают, хорошо и быстро впитывают, теперь ночью я сплю спокойно! Посоветовала их всем знакомым.