• Щоденні гігієнічні прокладки Libresse Pantyliners Classic Deo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 705171 Закінчився
25,90 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
22,01 грн     25,90 грн
  • 50 шт
Прокладки:
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Щоденні прокладки Libresse Classic Deo мають дуже ніжний верхній шар, що дарує тобі відчуття м’якості, а легкий свіжий аромат забезпечить відчуття свіжості на весь день. Відчуй захист, комфорт та м’якість з Libresse Classic Regular за доступною ціною! Матеріал: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, силіконовий папір. Застереження: тільки дя зовнішнього застосування. Не змивати в унітаз. Краъна-виробник: Словаччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 серпня, 2017
Как по мне у Libresse есть гараздо лучше прокладки ,эти среднячок,нет индивидуальной упаковки,не дышащие ,запах не нейтрализуют ну и не усугубляют.Какая цена такой и товар!
15 серпня, 2017
Могу с уверенностью заявить, что это самые некачественные прокладки из представленных на рынке. Форму не держат совершенно, отклеиваются и распадаются на кусочки. Как такое вообще можно продавать?!!
24 липня, 2017
по прямому назначению - разве что если не вести активный образ жизни, ибо скручиваются. но их можно брать для массажа языка (очень полезная для здоровья организма процедура) - отлично впитывают слюну
24 липня, 2017
Прокладки середньоі якості: товсті, інколи розслоюються. Інколи купую по акціі.
21 липня, 2017
хорошие ежедневки, а по акции то вообще супер