• Щоденні прокладки Carefree Plus Large Fresh ароматизовані

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 723021 Закінчився
44,95 грн
  • 20 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Прокладки жіночі щоденні Carefree Plus Large. Ширші і довші, ніж звичайні щоденні прокладки. З легким свіжим ароматом. З суперабсорбуючим шаром для екстра-захисту. 3D Комфорт: м'яке покриття, надійно кріпляться на білизні, гнучка форма. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 липня, 2017
Найкращі зі щоденок - розмір оптимальний, поглинають усе, тримаються відмінно (не уявляю, як вони могли у когось зминатися), мають легкий приємний аромат. Але дорогі - краще купувати велику упаковку.
1 липня, 2017
Чудові прокладки - широкі, тому поглинають все, що виділяється влітку при сидіння в офісі на синтетичному стільці; не зминаються навіть якщо користуватися добу, поглинають запах і мають ніжний аромат.
22 березня, 2017
они меня разочаровали: сминаются, отклеиваются, цена завышена в 2-3 раза!
7 березня, 2017
Приємно пахнуть, делікатні.
7 березня, 2017
Гарна якість, рекомендую.