• Щоденні прокладки Carefree СуперТонкі with Aloe extract

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1071187 Закінчився
33,95 грн
Купити
  • 20 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Супертонкі щоденні прокладки в індивідуальних упаковках. З легким свіжим ароматом. Застереження: зберігати в сухому місці подалі від сонячних променів. Склад: м'яке покриття, поглинаючий шар, бар'єрний матеріал, папір, клейка речовина, віддушка. Країна-виробник: Таїланд.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 липня, 2017
найкращі та найтонші щоденки, приємний аромат - ну дуже всім ремомендую,
7 березня, 2017
Дуже хороші, приємна ціна на них.
3 березня, 2017
хорошие ежедневки ,очень тоненькие ,практически не ощущаются.на каждый день отлично и каждая в упаковке ,в сумке занимает очень мало места
3 березня, 2017
Самые лучшие и надежные. - Они не мнутся, - держатся идеально, - нет ароматизаторов, - не вызывают раздражения, - кожа дышит, нет эффекта парника, - подойдут в любой день использования,
1 березня, 2017
Гарні щоденки, добре тримаються, якщо невчасно міняти тоо будб-які щоденки будуть зминатися! Ці досить хороші! Рекомендую!!!