• Щоденні прокладки Libresse DailyFresh Multistyle Deo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1070830 Закінчився
19,95 грн
Купити
  • 20 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Поглинаючі ультракомфортні щоденні прокладки DailyFresh з технологією "ProSkin" створені спеціально для захисту шкіри інтимної зони з легким ненав'язливим ароматом. Поверхня з додаванням молочної кислоти сприяє підтриманню pH балансу шкіри інтимної зони. М'яка та гнучка центральна частина повторює контури тіла та запобігає подразенню шкіри. Склад: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, поліетиленова плівка, термоклей, силіконовий папір. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 квітня, 2017
Очень хорошие прокладки. Тонкие, удобные, приятные к телу.
7 березня, 2017
дуже класні і свіжі.
4 березня, 2017
Комфортний захист
4 березня, 2017
Тонкі, не викликають дискомфорту. Рекомендую.
3 березня, 2017
Очень классные и тонкие. Рекомендую.