• Щоденні прокладки Libresse Dailyfresh Normal plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 989147 Закінчився
28,00 грн
Купити
  • 32 шт
Стать:
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Щоденні прокладки Libresse Dailyfresh в індивідуальній упаковці - особливий формат та постійний комфорт для тебе! Прокладки мають дуже ніжний верхній шар, що дарує тобі відчуття м’якості, а легкий свіжий аромат забезпечить відчуття свіжості на весь день. Відчуй захист, комфорт та м’якість з Libresse кожної миті! Матеріал: розпушена целюлоза, перфорований нетканий поліпропилен, силіконовий папір. Застереження: тільки дя зовнішнього застосування. Не змивати в унітаз.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 липня, 2017
Очень классные, удобные ежедневки. Не очень тонкие, но я такие и искала. Буду брать еще.
1 квітня, 2017
Не очень тонкие, хорошо держатся, помогают сохранить свежесть, не вызывают аллергии, рекомендую!
7 березня, 2017
Тонкі, не викликають дискомфорту. Рекомендую.
4 березня, 2017
Тонкі, не викликають дискомфорту. Рекомендую.
2 березня, 2017
Отличные ежедневки по демократичной цене. Не очень тонкие, приятная хлопковая поверхность, надежно приклеиваются, удобная форма, без идеальной упаковки.