• Щоденні прокладки Lidie Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 240665 Закінчився
30,55 грн
  • 50 шт
Стать:
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Ніжна і дихаюча текстура щоденної прокладки Lidie гарантує м'якість і природність щодня. Прокладки еластичні, тонкі (1,4 мм) та ідеально повторюють форму тіла. Завдяки тисненню «метелик», добре тримають форму і не мнуться. Зберігають відчуття свіжості впродовж усього дня. Країна-виробник: КНР.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 вересня, 2017
Непогані бюджетні прокладки без запаху. Не без недоліків - клей може лишатися на білизні, але за таку ціну піде
5 серпня, 2017
ніжні комфортні дешеві
2 серпня, 2017
Щоденні прокладки Lidie тонкі, зручної форми. Але мають неприємну поверхню і клей після кріплення прокладок до білизни залишається на руках (з прокладками інших фірм такого немає).
2 серпня, 2017
Хорошие по качеству и ощущениям. Без ароматизаторов, что очень важно! Цена приемлемая
23 червня, 2017
Дуже зручні щоденні прокладки. Ціна / якість приємливі.