• Щоденні прокладки Lidie Slip Deo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 240644 Закінчився
31,00 грн
  • 50 шт
Стать:
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Ніжна і дихаюча текстура щоденної прокладки Lidie гарантує м'якість і природність щодня. Надійно кріпляться до білизни і не зсовуються, забезпечуючи Вам чистоту і свіжість на весь день. Відчувайте захист, комфорт та м’якість з Lidie кожної миті! Застереження: тільки дя зовнішнього застосування. Не змивати в унітаз.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 жовтня, 2017
неплохие, но смотря кому какие нравятся, ведь есть намного тоньше
5 жовтня, 2017
Оптимальное соотношение цены и качества. Тонкие, хорошо крепятся к белью, раздражения не вызывают.
22 вересня, 2017
не дуже сподобались, краще трохи переплатити і купити більш якісні.
30 серпня, 2017
Цена невысока, но качество мне не нравится. Не нравится материал, из которого они изготовлены, какая-то супер синтетика.Остаются следы от клея на черном.
28 серпня, 2017
Досить посередні, клей залишається на білизні, часом буває не тримається надійно. Запах не нав'язливий