• Щоденні прокладки Naturella Normal Deo Trio

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 265312 Закінчився
45,70 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
36,56 грн     45,70 грн
  • 60 шт
Стать:
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Щоденні суперлегкі та тонкі прокладки Naturella особливо м'які та дарують відчуття справжнього комфорту. Створені спеціально, щоб жінок не покидало відчуття свіжості ні на мить протягом дня. Вони дуже тоненькі і мають невагомий запах ромашки. Щоденні прокладки Naturella забезпечать Вам захист і комфорт на цілий день.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 вересня, 2017
Приятный материал, удобные
3 вересня, 2017
Отличные каждодневные прокладки: тонкие, хорошо держатся, приятный запах. Из всех многочисленных вариантов остановила свой выбор именно на этих прокладках..
22 травня, 2017
Очень нравятся. Приятный ненавязчивый запах , сами прокладки тоненькие , незаметные. Даже забываешь, что они есть :) раздражений, аллергии и дискомфорта нет. Рекомендую
14 квітня, 2017
Хорошие ежедневки. Приятный запах и хорошо держится на белье. Мне очень нравятся)
12 березня, 2017
Вкусно пахнут, устраняют запах, но вызвали у меня раздражение и держат не много.