• Тампони гігієнічні O.B. Pro Comfort Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 271829 Закінчився
43,90 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
32,92 грн     43,90 грн
  • 16 шт
Тампони мають унікальне шовковисте покриття SilkTouch для найлегшого введення та введення, технологію спіралеподібних жолобків, які більш ефективно направляють рідину всередину тампона і, таким чином, забезпечують надійний захист. Крім того, завдяки вдосконаленій технології Smooth Technology мають гладеньку поверхню. Тампон природно розміщується всередині тіла та пристосовується до його будови, не відчувається під час використання. Тампони зручні для використання у дні з помірними та інтенсивними виділеннями.
Склад: поглинальне віскозне волокно, шовковисте покриття, мотузочка з поліестера.
Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 липня, 2017
Хорошие,надежные. Не вызывают раздражения,поверхность гладкая,очень удобны в использовании.
19 травня, 2017
Пользуюсь этими тампонами.Хорошее покрытие, легко вводить.Не протекает, чувствую себя комфортно.
6 березня, 2017
хорошие классические тампоны. спиральные желобки реально будто больше впитывают. пользоваться удобно, надежные, не подводили
19 лютого, 2017
Замечательные тампоны, полностью справляются со своей задачей. Не подвели ни разу. Очень удобно и комфортно использовать!