• Тампони Kotex Нормал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056690 Закінчився
61,35 грн
Купити
  • 32 шт
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони Котекс гігєнічні та зручні у використанні. Завдяки мякому матеріалу та заокругленому кінчику, тампон легко вводиться та забезпечує комфорт у використанні. Тампони Котекс рівномірно розширюються всередені та чудово пристосовуються до тіла, повторюючи його форми та допомагаючи забезпечити захист. Застереження: завжди ретельно мийте руки перед застосуванням тампонів. Тампони необхідно міняти в середньому кожні 4-8 годин, рекомендовано використовувати гігієнічні прокладки в нічний час. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 червня, 2017
Якісні, зручні, оптимальний розмір, як на мене - найкращі з тампонів.
13 березня, 2017
користуюсь постійно тому що вони найзручніші у використанні
6 березня, 2017
висока якість, зручні у використанні
4 березня, 2017
Хоч користуюсь ними не постійно, але ще жодного разу не підвели.
2 березня, 2017
Впитывают очень хорошо, хватит на долго