• Тампони Kotex Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 229934 Закінчився
23,50 грн
  • 8 шт
Стать:
Тампони Котекс гігєнічні та зручні у використанні. Завдяки мякому матеріалу та заокругленому кінчику, тампон легко вводиться та забезпечує комфорт у використанні. Тампони Котекс рівномірно розширюються всередені та чудово пристосовуються до тіла, повторюючи його форми та забезпечуючи надійний захист. Застереження: завжди ретельно мийте руки перед застосуванням тампонів. Тампони необхідно міняти в середньому кожні 4-8 годин, рекомендовано використовувати гігієнічні прокладки в нічний час. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 липня, 2017
Очень нравятся эти разноцветные тампончики. Позитивный дизайн, надежность при использовании, легко открываются даже в душе мокрыми руками. По всем параметрам высший балл от меня :-)
13 квітня, 2017
Очень нравятся, никогда не подводили, да и удобные.
24 березня, 2017
Цікаво так. Якщо 3 крапельки - то малюють помаду, якщо 4 - косметичку). Якісний товар.
11 березня, 2017
Не рекомендую. После часа использования подвели, а такого даже с прокладками не бывало никогда!
11 березня, 2017
Удобные в использование, с ними защита от протеканий гарантирована! Пользуюсь не первый год!