• Тампони Kotex Super гігієнічні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 229941 Закінчився
23,95 грн
  • 8 шт
Тампони Котекс гігєнічні та зручні у використанні. Завдяки мякому матеріалу та заокругленому кінчику, тампон легко вводиться та забезпечує комфорт у використанні. Тампони Котекс рівномірно розширюються всередені та чудово пристосовуються до тіла, повторюючи його форми та забезпечуючи надійний захист. Застереження: завжди ретельно мийте руки перед застосуванням тампонів. Тампони необхідно міняти в середньому кожні 4-8 годин, рекомендовано використовувати гігієнічні прокладки в нічний час. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 березня, 2017
Гарно впитує і надійно захищає від протікань, зручно розташовується і його взагалі невідчуваєш. Найкраще підходять для сильних виділень.
4 березня, 2017
Хоч користуюсь ними не постійно, але ще жодного разу не підвели.
28 лютого, 2017
Защищают. не раздражают. нежние к коже. Комфортно.
19 лютого, 2017
Удобно, быстро, просто!!! Защищает надолго, без дискомфорта. Рекомендую!!!!