• Тампони Kotex Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 229976 Закінчився
44,00 грн
  • 16 шт
Тампони Котекс гігєнічні та зручні у використанні. Завдяки мякому матеріалу та заокругленому кінчику, тампон легко вводиться та забезпечує комфорт у використанні. Тампони Котекс рівномірно розширюються всередені та чудово пристосовуються до тіла, повторюючи його форми та допомагаючи забезпечити захист. Застереження: завжди ретельно мийте руки перед застосуванням тампонів. Тампони необхідно міняти в середньому кожні 4-8 годин, рекомендовано використовувати гігієнічні прокладки в нічний час. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 березня, 2017
Найкраще підходять для сильних виділень. Гарно впитує і надійно захищає від протікань, зручно розташовується і його взагалі невідчуваєш.
4 березня, 2017
Задоволена. Хоч користуюсь ними не постійно, але ще жодного разу не підвели.
3 березня, 2017
Я взагалі не особливий прихильник використання тампонів, але через низку обставин вони просто необхідні.Купую тампони Kotex Super, мені вони мені дуже подобаються.Дуже добре вбирають вологу, зручні.
1 березня, 2017
Користуюся тільки цією маркою. Зручні, надійні та з привадливаю ціною.
19 лютого, 2017
Постоянно пользуюсь этими тампонами и очень довольна. Легкое введение и нет ощущения дискомфорта. Всем советую попробовать.