• Тампони o.b. Normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 825347 Закінчився
22,95 грн
  • 8 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони o.b. гігєнічні та зручні у використанні. Завдяки м'якому матеріалу та зручній формі, тампон легко вводиться та забезпечує комфорт у використанні. Тампони рівномірно розширюються всередені та чудово пристосовуються до тіла, повторюючи його форму, що покращує захист. Застереження: завжди ретельно мийте руки перед застосуванням тампонів. Тампони необхідно міняти в середньому кожні 4-8 годин, рекомендовано використовувати гігієнічні прокладки в нічний час.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 липня, 2017
Пользуюсь тампонами данной марки давно. Качество хорошее,никогда не подводили.
9 березня, 2017
Спиралевидные желобки действительно облегчаю введение. Рекомендую.
2 березня, 2017
Хорошие тампоны для использования дома, на работу покупаю другие с аппликатором, для большей гигиены. Эти нравятся -большим ассортиментом!
1 березня, 2017
Беру и буду брать. Размер (по диаметру и толщине) подходит для средних и чуть больше выделений, так что нет необходимости мне брать Супер. Не вызывают дискомфорта или раздражения.
21 лютого, 2017
Це мій вибір!)))