• Тампони O.B. Pro Comfort Super Night

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 869300 Закінчився
48,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
36,00 грн     48,00 грн
  • 16 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони мають унікальне шовковисте покриття SilkTouch та захисні крильця для найлегшого введення та введення. Тампон природно розміщується всередині тіла, ніжно розкривається та пристосовується до його будови, не пропускаючи жодної краплини рідини. Тампони зручні для використання у дні з дуже помірними виділеннями або після пологів.
Склад: поглинальне віскозне волокно, шовковисте покриття, мотузочка з поліестера.
Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 липня, 2017
Гарно впитують і 100% захищають від протікань в нічний час. Надійний захист для рясних виділень. Комфортно розташовуються - їх взагалі невідчуваєш.
13 квітня, 2017
Отличная защита наночь , или при обильных выделениях. Уверена в них.
22 березня, 2017
Прекрасная защита и плюс невидимая. С ними я всегда уверенно себя чувствую.
4 березня, 2017
Гарно впитують і 100% захищають від протікань в нічний час. Надійний захист для рясних виділень. Комфортно розташовуються - їх взагалі невідчуваєш.
2 березня, 2017
Понравились, пользуюсь регулярно. ОБ - мой фаворит, все остальные намного хуже