• Тампони Tampax Compak Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 315600 Закінчився
43,50 грн
  • 16 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони забезпечують чистоту, гігієну та зручність у використанні. Кожний тампон має гладенький аплікатор, який допомагає гігієнічно ввести засіб, не торкаючись до нього руками. При цьому аплікатор також дозволяє розмістити тампон так, щоб майже його не відчувати. Це найменший тампон, який легко сховати в руці. Призначені для помірних і сильних виділень.
Застосування: використовуйте тампони згідно з ілюстрованою інструкцією в упаковці.
Склад: бавовняне волокно, віскоза.
Зберігати в сухому місці.
Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 вересня, 2017
Когда я в дороге,то предпочтение отдаю TAMPAX! Они дарят комфорт и уверенность, ими легко пользоваться. Рекомендую!
8 вересня, 2017
Найкращі тампони, надійні й дуже зручні у використанні завдяки аплікатору. Завжди перші 3 дні використовую саме Super - більший вже викликає деяке відчуття дискомфорту, менший - потребує частої зміни.
1 вересня, 2017
Хороші тампони. Дуже зручні у використанні, цілком надійні. Рекомендую.
27 серпня, 2017
Хорошие тампоны, гладенькие, не вызывают дискомфорта или раздражения. Достаточно компактные, чтобы взять с собой, и с аппликатором. Работают хорошо, справляются на 100%
14 травня, 2017
Вне конкуренции, №1 среди подобных изделий.