• Тампони Tampax Compak Super Plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 315607 Закінчився
47,00 грн
  • 16 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони забезпечують чистоту, гігієну та зручність у використанні. Кожний тампон має гладенький аплікатор, який допомагає гігієнічно ввести засіб, не торкаючись до нього руками. При цьому аплікатор також дозволяє розмістити тампон так, щоб майже його не відчувати. Це найменший тампон, який легко сховати в руці. Призначені для дуже сильних виділень.
Застосування: використовуйте тампони згідно з ілюстрованою інструкцією в упаковці.
Склад: бавовняне волокно, віскоза.
Зберігати в сухому місці.
Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 серпня, 2017
Tampax с апликаторами -это просто находка! не вызывают раздражения,удобно пользоваться, не ощутимы и надежно защищают.Все как в рекламе-максимальная свобода движений и защита!
16 липня, 2017
Удобные тампоны, не ощущаются, хорошо впитывают, комфортные!
11 травня, 2017
Постоянно покупаю, эти тампоны очень удобные, они не ащушаються в теле, и хорошо впитуются. На работу и на прогулки только Tampax Compak Super Plus использую.
29 квітня, 2017
Tampax удобны в использовании, хватает на долго и могу спать спокойно всю ночь.
27 квітня, 2017
користувалась цими тампонами досить довго - зручно та надійно . проте ціна стала для мене завелика.