• Тампони Tampax Super Plus Duo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 315558 Закінчився
39,65 грн
  • 16 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони забезпечують чистоту, гігієну та зручність у використанні. Кожний тампон має гладенький аплікатор, який допомагає гігієнічно ввести засіб, не торкаючись до нього руками. При цьому аплікатор також дозволяє розмістити тампон так, щоб майже його не відчувати. Тампони мають поглинальні канали і спеціальну спідничку для додаткового захисту від протікань. Призначені для дуже сильних виділень.
Застосування: використовуйте тампони згідно з ілюстрованою інструкцією в упаковці.
Склад: бавовняне волокно, віскоза.
Зберігати в сухому місці.
Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 вересня, 2017
Цього літа моя відпустка припала якраз на "ці" дні. Завдяки перевіреним часом тампонам змогла спокійно провести її на морі, навіть у "найкритичніші" моменти ні про що не хвилюючись. Лише Tampax!
30 серпня, 2017
Самые лучшие тампоны. Пользуюсь уже много лет
12 серпня, 2017
Отличное качество! Хорошо впитывают, удобно пользоваться.
9 серпня, 2017
Очень хорошее качество за доступную цену. удобны ,так как идут с апликатором-для меня это важно. надежно защищают, комфортны и не вызыват раздражения -что еще нужно?
16 травня, 2017
Очень удобные, принимают форму вашего тела, цена приемлемая. ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ ☺.