• Тампони жіночі гігієнічні o.b. Original Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 271850 Закінчився
38,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
28,50 грн     38,00 грн
  • 16 шт
Стать:
Прокладки:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тампони жіночі гігієнічні Original призначені для надійного захисту під час критичних днів. Спіралеподібні жолобки були спеціально розроблені, щоб більш ефективно направляти рідину всередину тампона. Застереження: зберігати у сухому місці при відносній вологості 70%. Склад: поглинаюче віскозне волокно, неткане покриття, шнур із поліестеру. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 серпня, 2017
Постійно користуюсь цими тампонами і вони самі найкращі. Завдяки розміру не протікають, проте дещо важко важко вводяться.
7 серпня, 2017
Тампоны хорошие,но по размеру больше,чем другие марки.
11 липня, 2017
Классные, выручили в самый неподходящий момент!
10 липня, 2017
Удобные, не протекают.
14 квітня, 2017
Эти тампоны хороши. Впитывают и удерживают надежно. Но это тампон. Не желательно пользоваться ими часто, а тем более постоянно.