• Тампони жіночі гігієнічні o.b. ProComfort Mini

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1060120 Закінчився
24,00 грн
Купити
  • 8 шт
Стать:
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Тампони o.b. ProComfort Mini мають унікальне шовковисте покриття Silk Touch для найлегшого введення та виведення тампона. Технологія спіралеподібних жолобків, які більш ефективно направляють рідину всередину тампона для надійнішого захисту. Використання Smooth Technology для ще більш гладенької поверхні тампона. Застереження: зберігати у сухому місці при відносній вологості 70%. Склад: поглинаюче віскозне волокно, неткане покриття, шнур із поліестеру. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 серпня, 2017
Хорошие и надежные тампоны.
6 серпня, 2017
Найкращі тампони.
1 квітня, 2017
тампоны настолько комфортные, что даже забываешь о них!) не протекают, очень легко вводятся, не мешают, гладенькие. для меня просто лучшие! o.b. ProComfort нравятся больше, нежели котекс!
12 березня, 2017
Очень удобные тампоны. Гладенькие, комфортные в использовании. ProComfort - самые лучшие
2 березня, 2017
Пользуюсь ими в конце "этих" дней. Все утраивает.