• Тампони жіночі O.B. Pro Comfort Super

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 271815 Закінчився
22,00 грн
  • 8 шт
Тампони мають технологію спіралеподібних жолобків, які більш ефективно направляють рідину всередину тампона і, таким чином, забезпечують надійний захист. Тампон природно розміщується всередині тіла та пристосовується до його будови, не відчувається під час використання. Тампони зручні для використання у дні з помірними та інтенсивними виділеннями.
Склад: поглинальне віскозне волокно, шовковисте покриття, мотузочка з поліестера.
Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 липня, 2017
Удобные,качественные, хошо впитывают.
14 червня, 2017
Сподобалось шовковисте гладеньке покриття. Набагато приємніші ніж звичайні.
25 березня, 2017
Самые лучшие и очень удобные в использовании. И намного качестевенные чем оригинал
2 березня, 2017
очень хорошие с мягким покрытием сеточкой. Недавно перепутала и купила обычные, вообще не то, теперь знаю, что нужно внимательно смотреть на упаковку
19 лютого, 2017
Очень хорошие, понравились, буду рекомендовать подружкам!