• Ультратонкі прокладки Kotex Ultra Нормал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 725947 Закінчився
42,00 грн
  • 20 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Прокладки Kotex Ultra Нормал з центром, що поглинає вологу за секунди, рівномірно розподіляючи її по всій прокладці. "Дихаюча" та м'яка, наче бавовна, поверхня. Анатомічна форма для зручності під час руху. М'які крильця надійно кріпляться до білизни. Зручна упаковка - сумочка з мотузочками. Застосування: зняти з прокладки захісну смужку и притиснути липким шаром до нижньой білизні. Таким же чином зафіксувати і крильця прокладки. Застереження: пошкоджений або розірваний продукт треба негайно викинути. Після закінчення терміну придатності - не використовувати та негайно викинути. Не викидати в каналізацію. Зберігати в сухому місці. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 вересня, 2017
Хороші прокладки, справді надійні.
15 вересня, 2017
Надежные прокладки, хорошее качество
15 вересня, 2017
Мені підійшли, надійний захист і мякенькі на дотик)
14 вересня, 2017
Мягкие, комфортные, в меру тонкие прокладки, хорошая защита в критические дни!
13 вересня, 2017
Приємні на дотик, добре поглинають. Ціна на 100 % відповідає якості!