• Жіночі гігієнічні прокладки Kotex Ultra Night Duo

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1007599 Закінчився
29,40 грн  42,00 грн
Купити
  • 14 шт
Прокладки Kotex Нічні "3 в 1" створені для захисту, комфорту та зручності. Система Fast Absorb: інноваційний центр поглинає вологу за секунди, рівномірно розподіляючи її по всій прокладці, що сприяє сухості і комфорту. Унікальна м'яка поверхня "сіточка" створена для максимального комфорту, сухості та чистоти Вашої шкіри. Прокладки мають натомічну форму для зручності під час руху. М'які крильця надійно кріпляться до білизни і сприяють комфортному носінню. Спеціальна нічна форма для сну для додаткового захисту: прокладки ззаду довше на 8,5см.* Застереження: пошкоджений або розірваний продукт треба негайно викинути. Після закінчення терміну придатності - не використовувати та негайно викинути. Не викидати в каналізацію. Зберігати в сухому місці. Країна-виробник: Південна Корея.
*у порівнянні з прокладками для критичних днів Kotex Нормал.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 вересня, 2017
Хорошие, не очень дорогие прокладки. Но хотелось бы побольше "крылышки"
22 травня, 2017
не поганий варіант. вночі надійний захист
20 травня, 2017
хорошие прокладки, не протекают, не скручиваются при ходьбе, экономная упаковка
15 травня, 2017
В последнее время покупать эти прокладки, очень выгодно брать двойную упаковку. Меня они устраивают своим качеством. Выбираю софт
8 березня, 2017
Впитывают отлично. на ночь хватает даже в самые "критические" дни. Но почему-то верхний слой постоянно рвется.