• Крем для рук Бархатные ручки Магія Тіаре

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 963303 Закінчився
19,90 грн
  • 72 мл
Особлива гелева текстура огортає шкіру рук і повертає неперевершену ніжність, забезпечуючи необхідне зволоження. Гідробалансуючий комплекс з біоолією тіаре сприяє підтриманню живильної вологи в шкірі рук. Ефект помітний уже після першого застосування. Крем з біоолією квітів тіаре розкриває секрет краси шкіри рук — ідеальне і тривале зволоження. Завдяки легкій текстурі крем миттєво проникає в шкіру рук і доставляє вологу саме туди, де вона потрібна найбільше. Краса і ніжність ваших рук у кожному дотику!

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 жовтня, 2017
Якість досить непогана, але хотілося б більшого об`єму, бо швидко закінчується)
9 жовтня, 2017
Хороший крем! Добре зволожує шкіру, має приємний аромат, не жирний.
8 жовтня, 2017
качество соответствует цене, эффекта смягчения и увлажнения хватает до следующего мытья рук
5 жовтня, 2017
Покупаю этот крем уже не в первый раз, быстро впитывается, хорошо увлажняет, комфортные ощущения.
5 жовтня, 2017
Хороший крем.Питает кожу, приятно пахнет, да ещё за такую цену