• Засіб для інтимної гігієни Lactacyd Femina з дозатором

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1060666 Закінчився
87,00 грн
Купити
  • 200 мл
Різні частини тіла потребують різних засобів гігієни. Так само як Ви вибираєте відповідний засіб для щоденного очищення обличчя, для щоденної інтимної гігієни вам необхідний Лактацид – засіб, який має рівень рН, найбільш відповідний для інтимної зони і який забезпечить вам щоденну чистоту, свіжість і захист. Делікатна формула цього засобу спеціально створена для підтримки природної флори в інтимній сфері. Вхідні до складу препарату відновлююча молочна сироватка і натуральна молочна кислота дарують представницям жіночої статі відчуття свіжості та комфорту на весь день.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 вересня, 2017
Дуже хороший і ніжний засіб. Дорогувато, але стараюсь попадати на акціі.
2 вересня, 2017
хорошое средство, мне очень нравится, только цена высоковата
2 вересня, 2017
Очень хороший гель для интимной гигиены, жаль только что дорогой.
1 вересня, 2017
Очень хороший гель для интимной
1 вересня, 2017
Очень хороший гель для интимной