• Крем-мило Dove Краса та догляд

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183384 Закінчився
24,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
19,20 грн     24,00 грн
  • 135 г
Перетворіть щоденний догляд за шкірою на справжнє задоволення з крем-милом Dove «Краса і догляд». Маючи ніжну текстуру і нейтральний запах, воно м'яко очищує шкіру, відновлюючи втрачену вологу і повертаючи шкірі гладкість і шовковистість. Містить ¼ зволожуючого крему.
Склад: BHT, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate. Застереження: уникати потрапляння в очі. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 вересня, 2017
Мыло не сушит и не стягавает кожу, с нейтральным запахом и кремовой пеной.
5 вересня, 2017
Одно из любимейших мыл, еще из детства. Очень мягкое, с приятным ароматом. С ним связалось много воспоминаний.
1 вересня, 2017
Отличное мыло. Не могу сказать, что очень уж увлажняет, но точно могу сказать, что не сушит кожу. Для меня даже это уже показатель, ибо я обладатель очень сухой кожи
25 серпня, 2017
Отличное мыло! Действительно с кремом, увлажняет отлично, пользуюсь им даже для умывания периодически - лицо увлажнено и не тянет тут же намазаться кремом (кожа у меня сухая!). Запах приятный. Люблю!
23 серпня, 2017
Не сушит кожу рук. Нежнее нежного. Но это все-таки мыло, а цена как за мыло и крем.