• Крем-мило Dove Краса та догляд

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183384 Закінчився
23,95 грн
  • 135 г
Перетворіть щоденний догляд за шкірою на справжнє задоволення з крем-милом Dove «Краса і догляд». Маючи ніжну текстуру і нейтральний запах, воно м'яко очищує шкіру, відновлюючи втрачену вологу і повертаючи шкірі гладкість і шовковистість. Містить ¼ зволожуючого крему.
Склад: BHT, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate. Застереження: уникати потрапляння в очі. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 вересня, 2017
Нежное мыло, приятный аромат, щадящее очищение
22 вересня, 2017
Я им мою лицо и всеравно кожу подсушивает👎,запахи у этих мыл термоядерные чувствуется что химический запах. Зуда нет, моей коже по качеству подошло это мыло.Но иза запаха не хочу покупать😭.
21 вересня, 2017
Чудове мило, шкіра після нього ніжна і гладенька.
7 вересня, 2017
Мыло не сушит и не стягавает кожу, с нейтральным запахом и кремовой пеной.
5 вересня, 2017
Одно из любимейших мыл, еще из детства. Очень мягкое, с приятным ароматом. С ним связалось много воспоминаний.