• Крем-мило Lucky Day Sensitive Олива та лотос

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 936514 Закінчився
22,50 грн
  • 460 мл
Стать:
Вікові обмеження:
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Ніжне крем-мило з приємним ароматом спеціально розроблено для догляду за чутливою шкірою. Збагачене оливковою олією і екстрактом лотосу, воно делікатно очищає шкіру від забруднень. Склад: вода очищена, лауретсульфат натрію, хлорид натрію, кокамід ДЕА, кокамідпропилбетаїн, парфумерна композиція, стирол/акриловий сополімер(і) кокоглюкозид, бензиловий спирт, 5-хлор-2-метил-4-ізотіазолін-3-он, ПЕГ-40 гідрогенізована рицинова олія, гліцерин, екстракт лотосу, олія оливкова гідрогенізована, ЕДТА, ксантанова камідь, гераніол, гексил цинамал, 2-(4-третбутилбензил) пропіональдегід, лімонен, ліналоол, бензил саліцилат, лимонна кислота. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 серпня, 2017
Отлично пенится, бережно воздействует на кожу рук, имеет приятный ненавязчивый аромат и удобный дозатор.
14 серпня, 2017
Крем-мило Lucky Day Sensitive Олива та лотос- отличное крем-мыло, пенится отлично, нежный аромат, не сушит руки, редко бывает в магазине...быстро раскупают ....)))))))))))
12 серпня, 2017
хороше мало з приємним ароматом і гарними миючими властивостями за доступною ціною
11 серпня, 2017
Недорогое и приятное в употреблении жидкое мыло. Удобный дозатор и ненавязчивый запах.
10 серпня, 2017
Приятное крем-мыло. Сейчас выгодно купить по акции!