• Мило "Яка" Натуральне дігтярне

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 691521 Закінчився
26,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 75 г
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ні для кого не секрет, що дьоготь має безліч позитивних якостей і позитивно впливає на нашу шкіру. Саме тому дане мило має сильну антисептичну та інсектицидною ефектом. Якщо ви є власником проблемної шкіри, схильні до висипань, акне, себореї або грибків, то таке дігтярне мило допоможе вам при лікуванні, сприяючи швидкому одужанню. Також його можна застосовувати при псоріазі, екземі, дерматитах або наривах, воно буде покращувати стан шкіри, знімати свербіж і роздратування. Володіє досить специфічним запахом. Не рекомендований для людей з підвищеною чутливістю до компонентів, що входять до складу. Склад: пальмова олія, кокосова олія, рапсова олія, рицинова олія, дьоготь березовий, лужний розчин. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 серпня, 2017
Пользовалась им по совету дерматолога.Мыло действительно помогает при высыпаниях,но нереально использовать его постоянно,так как оно ужасно сушит кожу.
10 липня, 2017
Неплохое мыло, использую при экземе на руках, не панацея, но корректирует ситуацию
31 травня, 2017
Дегтярное мыло не поможет при псориазе, а с небольшим покраснением справится, ничего сверхъестественного не ждите, соответственно и цена завышена
13 травня, 2017
Хорошее мыло для профилактики проблемной подростковой кожи(подсушить прыщики на лице и спине).Я этим мылом мою ступни ног,для профилактики грибков.Пена-черная,запах хоть и специфический,но-терпимый.
8 квітня, 2017
Запах, конечно, на любителя, держать мыло нужно в герметичной мыльнице, иначе вся ванная провоняется, но для проблемной кожи - незаменим: эффективно очищает и подсушивает высыпания.