• Мило дігтярне Невська косметика Вінницяпобутхім

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 854705 Закінчився
9,95 грн
  • 140 г
Стать:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Цільова аудиторія:
Дігтярне мило – ефективний догляд за шкірою вашого тіла. Дігтярне мило – це природний антисептик. І завдяки своїм протипаразитним, антисептичним та протизапальним властивостям, забезпечить не тільки чистоту вашої шкіри, а її здоров’я. Всі ці властивості надає милу дьоготь, який входить до його складу. Березовий дьоготь покращує кровопостачання шкірного покриву, сприяє швидкому загоєнню запалень шкіри, обморожень і опіків. Спосіб застосування: Для боротьби з прищами достатньо вмиватися з використанням цього мила 1-2 рази на день. Надалі можна перейти в «режим профілактики» і вмиватися дігтярним милом 2 рази на тиждень. Склад: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate (натрієві солі жирних кислот тваринних жирів і рослинних олій), Aqua (вода), Batula Tar (дьоготь березовий), Triethanolamine, Diethylene Glycol, PEG-9, Disodium EDTA (динатрієва сіль ЕДТА), Citric Acid (лимонна кислота), Cellulose Gum, Benzoic Acid (бензойна кислота), Sodium Chloride (кухонна сіль). Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 вересня, 2017
Після перших двох днів використання результатом задоволений. Не сильно сушить шкіру.
14 вересня, 2017
Запах ужасный, но эффективно при кожных высыпаниях и раздражениях.
12 серпня, 2017
Шикарно борется с проблемами на коже!
9 серпня, 2017
отлично подходит для интимной гигиены, помогает в борьбе с кожными высыпаниями. к запаху можно привыкнуть.
3 серпня, 2017
В сравнении с натуральным дегтярным мылом, яка, энжел,... - это очень сушит кожу и оставляет сильный запах после смывания. содержит экстракт дегтя, мылится белым, самого дегтя не видно - совсем не то