• Мило Palmolive Натурель з екстрактом оливи та зволожуючим молочком

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 277709 Закінчився
15,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
12,75 грн     15,00 грн
  • 90 г
Після використання туалетного мила Palmolive з екстрактом оливи ваша шкіра буде свіжа та красива! Натуральні екстракти чудово живлять шкіру, а зволожуючі інгредієнти зроблять її ніжною і пружною.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 серпня, 2017
Це мило свою функцію не виконує - воно дійсно не сушить шкіру, але і не очищує її. Не розумію захоплення зволожуючим ефектом - для цього є крем для рук, а мило, насамперед, має видаляти бруд.
7 травня, 2017
В дитинстві терпіти не могла оливки(ні смак,ні вигляд)!Але зараз лише екстракт цієї чудо-рослини-просто спасіння для моєї шкіри,яка часто пересихає!Помивши руки Palmolive -крем для рук Вам ні до чого!
6 травня, 2017
Тут дійсно є природні натуральні компоненти!Не просто на обгортці намальована оливка! Олія цієї дивовижно корисної рослини додана до складу цього мила!І це одразу помітно після першого ж використання!
10 березня, 2017
Руки после мытья мягкие и нежные, запах нежный, пенится хорошо.
8 березня, 2017
Шкіра м'яка, пухнаста а саме краще це його аромат)))