• МИЛО РІДКЕ ПІНА КОЛАДА

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1121545 Закінчився
24,95 грн
Купити
  • 275 мл

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 серпня, 2017
Солодкі аромати,а особливо кокосу не переварюю!Хоча багато кому саме такі підходять.Тому,хто теж такі не любить варто обрати щось інше з досить різноманітної асортиментної лінійки даної торгової марки
16 серпня, 2017
Гарна можливість придбати не за величезні кошти шматочок сучасного українського мистецтва!У мене нема можливості купити справжню картину,а малесеньку копію,яка прикрасить мою ванну кімнату,можу купити
9 серпня, 2017
меня это мыло не может оставить равнодушной, чисто девчачья штучка, жаль, не было такого в моём детстве. как мыло - продукт обычный.