• Мило Шик конвалія екопак

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 454088 Закінчився
20,60 грн
  • 350 г
Стать:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Мило – це ефективний догляд за шкірою вашого тіла. Завдяки натуральним компонентам та крему, що входять до його складу, мило забезпечить не тільки чистоту вашої шкіри, а її здоров’я. Економічна упаковка для всієї родини! Спосіб застосування: використовувати мило при необхідності. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 серпня, 2017
Взяв на пробу та залишився задоволений. Приємний аромат конвалії та не дуже сушить шкіру.
5 серпня, 2017
Отличное мыло! По соотношению цена/качество = идеально. Хорошо мылится, руки не сушит, приятный запах. Хватает его надолго.
14 червня, 2017
Мило ШИК мені дуже подобається,часто його купуємо(і просто так,і тим більше за акційними цінами)!Але стараюся робити перерви для шкіри у користуванні ароматизованим милом і купую дитяче(без аромату)!
14 червня, 2017
Такі нами улюблені,приємні на перший погляд(нюх) аромати,насправді,можуть бути дуже підступними!Хімічні речовини,за допомогою яких вони створюються можуть викликати алергічну реакцію у чутливих людей!
12 травня, 2017
непогане мило і головний його плюс в бюджетній ціні