• МилоFax Екопак яблуко

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 197223 Закінчився
24,95 грн
  • 350 г
Стать:
Засіб для шкіри:
Туалетне мило з приємним ароматом зеленого соковитого яблука світло-зеленого коліру. Висока якість по вигідній ціні. Призначення: для миття рук та тіла. Застосування: намилити шкіру безпосередньо шматочком твердого мила. Спінити.Ретельно змити водою. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима.У випадку потрапляння в очі - миттєво промити водою. Країна-виробник: Малайзія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 серпня, 2017
Чудове співвідношення ціни та якості.
23 липня, 2017
хороше мило з пиємним запахом зеленого соковитого яблука ціна відповідна якості
18 червня, 2017
Хороше мило для сімейних потреб - запах свіжого яблука приємно радує. Також у складі є гліцерин, що не пересушує шкіру. Упаковка економна, але єдиний мінус - мило швидко змилюється
17 червня, 2017
Покупала это мыло из-за приятного яблочного запаха.В остальном-обычное мыло,хорошо справляется со своей задачей-удалять грязь,кожу не пересушивает.Для большой семьи эта упаковка очень выгодна по цене
4 червня, 2017
Виходить так,що шматочок мила вагою 70г коштує 4,5грн.В упаковці здається,що мила так багато і ти,насправді,вибрав економну пропозицію!Але маленькі шматочки швидко закінчуються!...і ти купуєш ще і ще!