• Туалетне мило Lucky Day "Конвалія"

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 945677 Закінчився
7,50 грн
  • 100 г
Стать:
Вікові обмеження:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Миття рук - процедура, яку кожна людина робить щодня по кілька разів. Щоб забезпечити гігієну рук на високому рівні, потрібно правильно підібрати мило. Туалетне мило Lacky Day забезпечить бездоганну гігієну шкіри рук і потішить приємним ароматом. Якісний догляд та розумна ціна гарантовані! Склад: натрієві солі жирних кислот харчового жиру, пальмової та пальмоядрової олії, каолін, запашник, ПЕГ, двоокис титану, екстракт конвалії, трилон Б, ВНТ. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 серпня, 2017
Мыло с приятным ароматом ландыша, но слабым, почти неуловимым. Удобная форма, нежная, легкая пена, мыло не раскисает,слегка подсушивает кожу рук, доступная цена, в общем, самое обычное мыло.
25 червня, 2017
Екстракт конвалії,виявляється,дуже корисна штука,а не просто приємний запах!Він забезпечує матовість для жирної шкіри,має зволожуючу дію,покращує імунні властивості шкіри,має протизапальні властивості
25 червня, 2017
Компонент милаТРИЛОН Бвикористовується для покращення формування піни,а також для попередження розрушення корисних активних компонентів продукту(екстракт конвалії)при застосуванні мила в жорсткій воді
25 травня, 2017
Мой любимый аромат! Мыло нежное, хорошая цена для такого веса и качества.
11 травня, 2017
Непогане мило, але запах не сподобався.