• Туалетне мило Lucky Day "Ромашка"

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 945684 Закінчився
7,50 грн
  • 100 г
Стать:
Вікові обмеження:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Миття рук - процедура, яку кожна людина робить щодня по кілька разів. Щоб забезпечити гігієну рук на високому рівні, потрібно правильно підібрати мило. Туалетне мило Lacky Day забезпечить бездоганну гігієну шкіри рук і потішить приємним ароматом. Якісний догляд та розумна ціна гарантовані! Склад: натрієві солі жирних кислот харчового жиру, пальмової та пальмоядрової олії, каолін, запашник, ПЕГ, двоокис титану, екстракт ромашки, трилон Б, ВНТ. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 червня, 2017
Коли виробник робить брусочок мила масою 100г,вже починаю йому довіряти більше!Покупець одразу бачить,що пропозиція вигідна,а не розмірковує в магазині про можливість обрати більш економніший варіант!
21 червня, 2017
Приємно здивував мене LUCKY DAY!В досить бюджетному туалетному милі такі хороші компоненти:екстракт ромашки і каолін(біла глина)!Він насичує шкіру корисними речовинами,всмоктує надлишок жиру і бруду!
30 травня, 2017
Очень доступное по цене мыло и экономное в использовании.
24 квітня, 2017
Хорошее мыло. Доступная цена.
8 березня, 2017
Бездоганна гігієна і прикольний аромат))))