• Туалетне мило Шик Алое вера з додаванням крему

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 881711 Закінчився
20,60 грн
  • 350 г
Стать:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Мило – це ефективний догляд за шкірою вашого тіла. Завдяки натуральним компонентам та крему, що входять до його складу, мило забезпечить не тільки чистоту вашої шкіри, а її здоров’я. Економічна упаковка для всієї родини! Спосіб застосування: використовувати мило при необхідності. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 червня, 2017
Значно помітного сильного ефекту зволоження від додавання крему до цього мила на своїй нормальній шкірі я не помітила.Мабуть,воно було мінімальним...Але сухості та стягнутості шкіри також не відчула++
13 червня, 2017
У мене на дачі таке мило лежить у літньому душі.Протягом часу,яке це мило було у використанні воно потріскалося!А ще,як на мене,то краще було б менше брусочків мила,та трохи більших за розміром(масою)
28 травня, 2017
Пенится хорошо, не сильно сушит кожу рук. Запах сначала резковат, но со временем выветривается, если упаковка открыта.
13 березня, 2017
Вже кілька років віддаю перевагу саме цьому милу тому що: ціна доступна, якість хороша, аромат приємний. А що іще необхідно?
9 березня, 2017
Мило для щоденного багаторазового миття рук.