• Палички ватні Silver Cotton

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 970968 Закінчився
13,50 грн
  • 200 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ватні палички призначені для косметичних та гігієнічних процедур. Підходять для догляду за очима, вушними раковинами, носовими каналами. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 вересня, 2017
Дуже хороший товар за нормальну ціну!! Як на мене - це найкраще поєднання ціна-якість в даному сегменті!
2 вересня, 2017
ЛОРи не рекомендують і навіть забороняють, але гігієни в вухах треба підтримувати. Користуємось і задоволені. Гарна якіста і економна упаковка.
31 серпня, 2017
Вполне сносное качество для такого бюджетного варианта
30 серпня, 2017
Не очень хорошие палочки. На них мало ваты и сам пластик не прочный.
27 серпня, 2017
Палички ще гірші, ніж ватні диски цієї марки - сама паличка дуже тонка та гнеться, вата періодично злазить, кашлатиться, в упаковці є палички різні за розміром, що є зайвим доказом їх низької якості.