• Кондиціонер Creightons Blonde

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1057922 Закінчився
99,95 грн
Купити
  • 250 мл
Creightons - професійний догляд для Вашого волосся. Надає відчуття шовковистості, робить гладким сухе і зіпсоване волосся. Кондиціонер допомагає світлим волоссям виглядати так, ніби Ви тільки вийшли з салону краси. Покращує колір і блиск. Особлива формула засобу із натуральними компонентами дбайливо доглядає, насичує життям із середини кожну волосинку. Creightons - світовий досвід професіоналів для Вашої впевненості та вражаючого блиску. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 березня, 2017
Приятный запах и хороший эффект кондиционера:волосы гладкие и шелковистые, использовала вместе с таким шампунем